Hlavní navigace

Ceny pro hlasující

1. – 3. cena: Linuxová distribuce Ubuntu 8.10 CZ
+ příručka k systému

Konrád Černý, Michal Berkovec, Josef Sokol

Obálka Ubuntu

Instalační a uživatelská příručka pro aktuální verzi Ubuntu – nejpopulárnější distribuci současnosti. Obsahuje řadu praktických návodů ke zprovoznění, nastavení a každodennímu užívání. Kolektiv autorů se zaměřují na běžného uživatele, jenž chce zvládnout praktické kancelářské činnosti, využívat Internet a e-mail či vypalovat. Naučíte se však také, jak systém vyladit, vylepšit a nastavit. Obsahuje dvě instalační (live) DVD vyladěná pro potřeby českých a slovenských uživatelů.

Ceny věnovala společnost DIVIDO systems s.r.o.

4. – 6. cena: Linuxová distribuce Mandriva 2009 CZ
+ příručka k systému

Rostislav Heger, Pavel Adam, Jakub Krčma

Obálka Mandriva

Kompletně přepracované vydání nejoblíbenější a nejprodávanější linuxové knihy u nás, oceněné mnoha uživateli i recenzenty. Kolektiv zkušených autorů v ní zpracoval všechny novinky verze 2009 a zvláště pak nového rozhraní KDE 4. Kniha obsahuje nejen kompletní návody pro bezproblémovou instalaci či každodenní práci, ale i řešení běžných problémů. Doplněna je čtyřmi DVD s velmi jednoduchou instalací a speciálními bonusy pro české a slovenské uživatele.

Ceny věnovala společnost DIVIDO systems s.r.o.

7. cena: bezdrátový set klávesnice a myš

Antonín Minařík

Bezdrátový set

Cenu věnovala společnost QCM s.r.o.

8. – 10. cena: Tričko LINUX vás poznamená

Josef Simánek, Daniel Rusek, Markéta Oravová

Tričko Linux vás poznamená - náhled

Kdo si někdy zadá s Linuxem, musí počítat s tím, že to na něm zanechá stopy. Na tričku vidíte, jak to dopadá, když se Tux projde po zádech nadšeného admina. Přední strana trička je podepsána malým logem Root.cz. Trička si také můžete objednat v našem butiku.

11. – 15. cena: Hrnek pro milovníky tučňáků

Vít Mach-Žižka, Štěpán Horáček, Jiří Novák, Michal Donát, Václav Riedel

Hrnek

Stylový hrnek pro všechny, kteří obdivují tvory druhu Sphenisciformes, neboli tučňáky. Pokud do skupiny milovníků těchto užitečných tvorů patříte, nemůžete na svém stole nemít tento hrnek, na kterém tučňák nesmazatelně zanechal své stopy. Vhodný k požívání všeho, co teče. Po okraj má hrnek objemných 400 ml. Hrnky si také můžete objednat v našem butiku.