Musím znova poděkovat, protože ten nápad s vysvětlením jednotlivých postupů pomocí záznamu z osciloskopu je prostě skvělý. Člověk může číst ten článek i ještě dřív než má možnost si to zkusit na stroji a okamžitě chápe, o čem se píše, co se tu teď řeší a jak na sebe navazují ty příklady. To by bez těch obrázků šlo jen velmi ztuha. Podle mě každý obrázek tady říká víc než 1024 slov :)