Hlavní navigace

Další linuxový víkend

4. 3. 2002
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

České sdružení uživatelů operačního systému Linux (CZLUG) pořádá ve dnech 9. a 10. března Linuxový víkend.

1. března 2002 (Praha, Brno) České sdružení uživatelů operačního systému Linux (CZLUG) pořádá ve dnech 9. a 10. března Linuxový víkend. Jedná se o sérii přednášek, jejichž společným tématem je „Používáme Linux v malé firmě“. Cílem je ukázat, že linuxový server je spolehlivým pomocníkem, který poskytuje obrovské možnosti. Přednášející předvedou řešení pro elektronickou poštu, zabezpečení sítě, serverové aplikace a spolupráci s ostatními operačními systémy. Stranou nezůstane ani ukázka Linuxu v pozici pracovní stanice pro běžného uživatele. Prostor bude i pro dotazy uživatelů a samozřejmě pro diskuse s ostatními.

Vstup na všechny přednášky je zdarma a zván je jeden každý zájemce o Linux.

Součástí programu je také valné shromáždění sdružení spojená s volbou nového výboru. Tato část je přístupná pouze pro členy sdružení. Na valné hromadě proběhne volba Projektu roku, tedy projektu, který v loňském roce nejvýrazněji přispěl k rozvoji nebo popularitě Linuxu.

Akce je pořádána ve spolupráci s ČVUT, Fakultou elektrotechnickou, která nám laskavě zapůjčila prostory pro konání akce.

Další informace jsou průběžně zveřejňovány na serveru www.linux.cz.

O CZLUGu

Základním posláním Českého sdružení uživatelů operačního systému Linux je sdružovat vývojáře, správce a uživatele operačního systému Linux, vytvářet vhodné podmínky pro rozvoj, využití a propagaci operačního systému Linux, pořádat přednášky, odborné semináře, konference a vzdělávací akce pro své členy i širokou veřejnost. Další informace můžete získat na stránkách http://www.li­nux.cz/czlug/.

skoleni

Kontakt

Adresa: České sdružení uživatelů operačního systému Linux
c/o FI MU
Botanická 68a
Brno
602 00

e-mail: vybor@linux.cz
WWW: http://www.li­nux.cz/czlug/

Autor článku