Lua je obecny jazyk, a jeho pouziti uz bylo popsano. "expr" se zda byt domenovy, ale na hraně. Takovy matematicko logicky vyhodnocavac na steroidech. Browser nebo ftp client by se v nem delal hure nez v lue, proto asi "domenovy" :). Klidne me opravte... Podobnou otazku sem si totiz polozil taky, s dodatkem, na co je vlastne domenovy.