Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Dvacet let mizejících článků a nefunkčních odkazů od anonym - Driv byly take stranky o mnoho jednodussi a...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 23. 2. 2019 2:48

  bez přezdívky

  Driv byly take stranky o mnoho jednodussi a dalo se s nimi lepe pracovat. Web byl o mnoho prehlednejsi. Dneska je web plny animaci, javaskriptu, vsemoznejch doplnku, ze se pri navsteve jistych webu (kterych porad pribyva) zacne hucet vetrak.

  Jak si udelat u sebe na HDD offline veri webu jsem resil pred par lety (U nekterych dnesnich typu webu to uz moc nemusi fungovat):

  https://forum.root.cz/index.php?topic=10541

 • 23. 2. 2019 21:34

  Zdeno Sekerák

  Dost dlouho pomahalo prepnout na zobrazeni pro mobily i na PC. To tam ty reklamy temer zmizeli. No ale tahle doba je uz take pryc.

 • 24. 2. 2019 11:07

  PJS

  Dneska se už vyloženě některým webům i e-shopům vyhýbám , světle šedé písmo , nepropoční , velké roztahané obrázky , často na velkém monitoru jen dva , tři . Příklad e-obchodu kterému jsem se začal vyhýbat je např. tipa.eu , více jak třetinu monitoru odshora mi zabírá nesmyslná navigační lišta kdykoli pohnu myší a velkou část odspodu povinné info které se tedy dá odstranit ale i tak k prohlížení mi zůstává úzký pruh kde je v nejlepším případě jeden výrobek / produkt.Dříve jsem si tam rád prohlédl sortiment a občas něco koupil , dnes už leda pokud bych jinde nesehnal a odkaz na daný výrobek by mi musel nabídnout strejda google , sám tam hledat nebudu.Opakem nové koncepce stránek které jsou vcelku funkční když už to nutně s nějakého důvodu musí být je Lidl i když to úvodní obrázkové menu pro negramotné je taky do nebe volajicí stupidita , ale potom to už jde. Hlavně se tam nic nehýbe a nemění při každém pohnutí myší. Vyhovují mi stránky Hadexu například.No a třeba web diit , kdykoli si jej pustím tak hned sjedu dolů , snad možná jednou jsem si prohlédl horní úvod , to je taky taková pohyblivá střelnice jak u kolotočů , strašné.