Hlavní navigace

Finále soutěže o NAS: kdo měl nejlepší blog?

27. 6. 2011
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Je tu finále naší soutěže o síťový disk a set klávesnice s myší. V uplynulém měsíci jste vybrali čtyři nejlepší blog posty, které se na Rootu objevily. Teď už zbývá zvolit mezi nimi dva opravdové vítěze. Který příspěvek byl posle vás nejlepší, nejvtipnější či nejzajímavější?

Naše soutěž o síťový pevný disk se blíží ke konci. Ve čtyřech týdnech jste vybrali to nejlepší, co naši blogeři publikovali. Nyní je na vás zvolit dva nejlepší články za celý měsíc. Jejich autoři (či autor) obdrží síťový disk NAS a set klávesnice s myší.

V minulých týdnech jste vybrali tyto blog posty:

Nyní z nich vyberete dva nejlepší. Hlasovat můžete do středy 29. června do 23:59. Poté bude zveřejněn celkový vítěz naší soutěže. Anketa byla ukončena.

Co dostanou vítězové?

Synology DS110j

Hlavní cenou je ekonomický jednošachtový server NAS pro domácnosti a malé firmy – Synology DS110j. Ten nabízí snadné používání, certifikaci DLNA a mnoho možností sdílení dat po internetu. NAS integruje PHP a MySQL, takže je na něm možné provozovat i malé webové projekty.

Pomocí integrovaných USB portů je možné k zařízení připojit další disky, zálohovat z nich data nebo je využít pro rozšíření diskové kapacity. Stejně tak je možné do připojených USB reproduktorů přímo pouštět hudbu uloženou na disku.

Další technické podrobnosti získáte na webu Synology.com. Cenu do soutěže věnoval e-shop CZC.cz.

Set klávesnice a myši (ilustrační foto)

Cenou pro autora druhého nejlepšího blogového zápisku je set klávesnice s myší. Konečně budete moci psát a programovat na něčem pořádném.

Linux už dnes není jen o příkazové řádce, ale využijete v něm i novou myš, kterou v setu dostanete.

Partner soutěže

Partnerem soutěže je společnost Czech Computer (CZC.cz), která patří mezi největší české internetové obchody s počítači a elektronikou. Za 13 let své existence obsloužila téměř dva miliony zákazníků z řad domácích uživatelů, hráčů a počítačových nadšenců. V současnosti má CZC.cz kromě e-shopu také sedm kamenných poboček v Praze, Příbrami, Brně a Českých Budějovicích.

Autor článku