Hlavní navigace

GTS INEC posiluje spojení

7. 9. 1999
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Praha 1. září 1999 - Společnost GTS INEC s.r.o., přední český poskytovatel internetu a člen nadnárodní skupiny Global TeleSystems Group, Inc., uvedla do pravidelného provozu nový 100 Mbit/s okruh do propojovacího centra českých poskytovatelů internetu NIX.

Nová velmi rychlá trasa je první s touto kapacitou v ČR a spojuje síť GTS INEC s českým internetem. Společnost GTS INEC tímto krokem mimořádně upevnila a rozšířila dostupnost sítě GTS INEC v ČR.

Pro klienty GTS INEC znamená nový okruh garanci profesionálního hostování www aplikací a serverů, výbornou dostupnost informačních zdrojů umístěných na českém internetu a mj. i podporu technologií živého audio a video vysílání unicasting/mul­ticasting.

Cloud23

Společnost GTS INEC s.r.o. poskytuje profesionální internetové služby, zejména garantované připojení k internetu všemi standardními technologiemi, hostování www služeb a služeb pro přímé obchodování po internetu. GTS INEC zajišťuje datové, hlasové a obrazové spojení v sítích s protokolem IP a jejich propojení s klasickou telekomunikační sítí. Vyvíjí a umožňuje nasazení intranetových a extranetových řešení, systémů pro přímé elektronické obchodování a pro skupinovou spolupráci. Společnost GTS INEC s.r.o. je součástí nadnárodní skupiny Global TeleSystems Group, Inc. (GTS Inc.) se sídlem ve Washingtonu D.C., USA, která je mj. provozovatelem největší evropské neveřejné optické sítě TEN.

Další informace obdržíte na adrese:
GTS INEC s.r.o., Římská 21, 120 00 Praha 2, tel. (02) 2422 5989, fax (02) 2422 6014, http://www.gtsi­nec.cz, kontaktní osoba pro tisk: Vladimír Stuchlý.

Autor článku