Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Hazard s bezpečností: levné Motoroly nikdy nedostanou novější Android. Názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Nově přidané názory se na webu objeví až po schválení redakcí.

  • Včera 9:59

    mmc

    Vy nechcete zařízení s velkou telemetrií do všech stran s dlouhodobou podporou? Vy nechcete bezpečný Samsung se všemi těmi bezva aplikacemi co tam jsou? Vy nerozumíte slovu bezpečnost. Máte pocit, že má jít o Vaši bezpečnost. Ale tak to vůbec není:-)

    Situace není dobrá. Alternativy moc nejsou. Dnes je to třeba řada Pixel 9, kde máte alternativy například v LineageOS nebo GrapheneOS. Pokud jde o řadu Pixel 10 tak zde asi zatím jen GrapheneOS. Ale ta Motorola je na tom cenově určitě lépe.