9. 2. 2010 19:15
co to zase je za priblbly ajtacky serial? nejaky soucastky a podobny hovadiny … co tak nejaky serialek na GIMP nebo neco alespon trosku pouzitelneho …
9. 2. 2010 19:48
To, ze neco nedokazes pochopit ty jeste neznamena, ze jsou stejne omezeni i ostatni ;)
9. 2. 2010 22:29
jenom me mrzi, ze se root zacina menit v server pro ruzny technofily a prestava byt vitrinou opensource … elektronky, sestavte si mythtv apod …
9. 2. 2010 22:00
No to jděte do háje.
9. 2. 2010 23:04
Asi takto: kdo nezna historii, je nucen si ji znovu prozit (kdo to prvne rekl Ti napovi Google)
Nehlede na to, ze na konci kazde stranky je odkaz na redakci, takze neni problem jim napsat, ze mas skvely serial o GIMPu, urcite to privitaji.
10. 2. 2010 8:06
Serial je vyborny a nikdo te nenuti ho cist. Mne zase nezajima clanek o GIMPu, protoze vsechno je v manualu ;-)
12. 2. 2010 9:40
Co potrebujes na gimpu vysvetlovat? Takovy ty kecy, ze gimp je blablablablabla? Tohle jsem nikdy nechapal… kcemu jsou takovy serialy dobry… fuj… dekuju pekne.