Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku IBM vyvinulo magnetickou pásku s kapacitou 330 TB od Quark66 - IDOS je aplikačka, která tak nějak funguje, leč...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 7. 8. 2017 9:11

  Quark66 (neregistrovaný) 165.225.72.---

  IDOS je aplikačka, která tak nějak funguje, leč je pro veterány. Někdy nabídne již hledané spoje, někdy ne, jindy vymyslí ptákovinu, nesourodé hledání s/bez MHD... no taková slátanina bez vstupní rozumné uživatelské analýzy a dotaženého pracovního modelu. O gui nemluvím raději vůbec.
  Jinak IBM a pásky - moc jim fandím. Vzpomínám na dobu před deseti lety, kdy vylezli na trh s LTO2, LTO3. Totálně bez konkurence. A věřím tomu, že v archivaci (banky, operátoři) se investovaná práce zaplatí. Ale asi na trhu to odhaduju tak za 5 let.. a za rok potom další firmy jako HP a tak, aby byla zdravá konkurence.

 • 7. 8. 2017 11:11

  kaliszad

  Na takové to domácí zálohování docela dobře stačí, když máte tapeloader, prakticky jakákoliv generace. Ale už se těším, až nebudu muset tahat v práci asi 8 cartridgí, ale třeba jen jednu nebo dvě. Lidi si neuvědomují, že když koupí velký storage, že ten taky někam musí zálohovat.