Hlavní navigace

IP Telephony Workshop - vše o IP telefonii

7. 11. 2005
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Největší přehlídka produktů a služeb v oblasti IP telefonie se uskuteční koncem listopadu v Praze. Téměř všechny významné společnosti v oboru se představí na druhém ročníku konference a výstavy IP Telephony Workshop, největší odborné akci v ČR zaměřené na IP telefonii.

Praha 4. listopadu 2005

IP Telephony Workshop – vše o IP telefonii

Největší přehlídka produktů a služeb v oblasti IP telefonie se uskuteční koncem listopadu v Praze. Téměř všechny významné společnosti v oboru se představí na druhém ročníku konference a výstavy IP Telephony Workshop, největší odborné akci v ČR zaměřené na IP telefonii. Letošní ročník se koná 22. a 23. listopadu 2005 v hotelu Olympik v Praze.

Návštěvníkům přináší IPTW dva dny pestrých přednášek a konferenčních bloků. Přednášky a prezentace pokrývají široké spektrum témat: VoIP řešení pro soukromou i firemní sféru, integrace hlasových, datových a multimediálních služeb, IP telefonie v bezdrátových sítích, řešení pro call centra, nadstavbové aplikace a řadu dalších. Většina přednášek je provázena praktickými ukázkami. Po celou dobu akce je otevřena také doprovodná výstava. Návštěvníci tak mají jedinečnou možnost zorientovat se v současné nabídce VoIP produktů, porovnat řešení různých firem a seznámit se s implementací v praxi.

Hlavními partnery letošního ročníku IPTW jsou společnosti Cisco Systems a NextiraOne. Kapsch Telecom ve spolupráci s Nortel Networks ukáže spojení IP telefonie a dalších služeb pomocí Multimedia Communications Serveru, demonstraci balíku aplikací Unified Communication předvede Alcatel, Atlantis telecom představí komunikační platformu NeXspan, specialisté ze Siemensu vystoupí s přednáškou na téma IP telefonie v bezdrátových sítích WLAN. Firma Interbell nabídne mobilní řešení KIRK, GiTy podá podrobné informace o službě GiTyPhone. Záznamové systémy pro IP telefonii budou prezentovat společnosti Retia a Zoom International. Své nové produkty představí také přední tuzemský výrobce telekomunikační techniky 2N TELEKOMUNIKACE a mnoho dalších.

Kompletní a aktualizované informace o programu IPTW a zúčastněných firmách najdete na internetové adrese www.iptw.cz. Na této adrese můžete také využít on-line návštěvnické registrace a možnosti rezervace přednášek.

CS24_early

Pořadatelem IPTW je společnost Exponet s.r.o., renomovaný organizátor specializovaných akcí v oblasti IT (LinuxExpo, Small Business Solutions).

Mediálními partnery akce jsou zpravodajské servery Lupa.cz, Měšec.cz, Root.cz společnosti Internet Info.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku