Hlavní navigace

Kampaň "Zdarma a legálně" již podporuje 100 serverů

30. 4. 2001
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Praha, Brno (29. dubna 2001) - Kampaň "Zdarma a legálně" Českého sdružení uživatelů operačního systému Linux (CZLUG) již podporuje 100 serverů. Děkujeme všem, kteří již svoji podporu kampani vyjádřili.

České sdružení uživatelů operačního systému Linux dne 25. dubna 2001 iniciovalo osvětovou kampaň, která se snaží vysvětlit skutečnou situaci v oblasti operačních systémů a jiného programového vybavení. Kampaň je reakcí na neetické vedení reklamní kampaně uskupení BSA a společnosti Microsoft. Cílem kampaně je ukázat i jiné než komerční operační systémy a programové vybavení, které je možné legálně používat i v České republice.

„I jiné operační systémy Vám umožní plně využít Váš počítač k práci nebo ke hrám bez rizika právního postihu!“

Mezi servery, které již vyjádřily podporu kampani, jsou např. Root.cz, Softwarové noviny, Mobil server nebo News On 'Net. Podpořte tuto kampaň umístěním reklamního banneru s odkazem na stránky kampaně. Vyjádřete své znepokojení nad neetickou reklamní kampaní.

„Zdarma a legálně“

Veškeré informace o kampani „Zdarma a legálně“ získáte na webových stránkách Českého sdružení uživatelů operačního systému Linux.

O CZLUGu

Základním posláním Českého sdružení uživatelů operačního systému Linux je sdružovat vývojáře, správce a uživatele operačního systému Linux, vytvářet vhodné podmínky pro rozvoj, využití a propagaci operačního systému Linux, pořádat přednášky, odborné semináře, konference a vzdělávací akce pro své členy i širokou veřejnost. Další informace můžete získat na stránkách http://www.li­nux.cz/czlug/.

Kontakt

Adresa:
České sdružení uživatelů operačního systému Linux
c/o FI MU
Botanická 68a
Brno
602 00

e-mail: vybor@linux.cz
WWW: http://www.li­nux.cz/czlug/

Byl pro vás článek přínosný?