Hlavní navigace

Komiks: bohaté e-Vánoce

Petr Šimčík

Vánoce jsou pro někoho nuda, pro jiného přežitek a pro dalšího nejkrásnější období roku. Tak či onak jsou v dnešní uspěchané post-postmoderní době jedním z mála pevných a tradičních bodů v našem životě. I tady ale dochází k určitým posunům, které nás sice ovlivňují jen částečně, ale přeci jen.

Komiks


Do 16. prosince stihnete využít až 31% slevy

tričko

Do 16. prosince můžete objednávat v našem butiku zboží, které vám stihne přijít do Vánoc. Pokud se tedy chystáte nakupovat dárky, máte nejvyšší čas začít. Připravili jsme pro vás slevy až 31 % na veškeré zboží. Vrhněte se na něj, na výběr máte trička, mikiny, trenýrky či dámská tanga. Vánoce můžete mít vyřízené na pár kliknutí.

Koupit v butiku Root.cz

Našli jste v článku chybu?
8. 12. 2012 8:53
novinar (neregistrovaný)

Jee, autor ani nevi, jak se ma spravne lamat text podle toho stromecku.

8. 12. 2012 12:11
Tadeas (neregistrovaný)

Proč celé vánoce? Vždyť vyhledávání v B+ stromu má logaritmickou složitost. Naopak by to spoustu věcí zrychlilo, vemte si třeba sundavání ozdob! Místo tradičních nic moc algoritmů s prakticky náhodnou časovou složitostí byste projel celý strom v čase log N + K a bylo by odstrojeno :)

Původnímu přispěvateli děkuji za nápad! Já letos rozhodně budu implementovat Vánoční B+ strom, klasický stromeček je jako datová struktura pro ukládání vánočních ozdob prakticky nepoužitelný...