Hlavní navigace

Komiks: Distro jak má být

Jojin&HedgeHog

Další sobotní komiks na veselé téma. Každý správný admin se časem naštve na všechny známé i neznámé distribuce a rozhodne se, že si vyrobí nějakou vlastní. Přesně takto se rozhodl i Čeněk, ale jednoduché to zrovna nebylo.

Populární série komiksů o programátorech Karlovi a Čeňkovi se pomalu chýlí ke konci. Poslední rozloučení na stránkách Root.cz s nimi proběhne na konci června, takže si jich do té doby ještě pořádně užijte.

Samozřejmě, že bychom chtěli na úspěšný seriál navázat, protože někteří z vás projevili velké nadšení pro vymýšlení námětů a přípravu vtipných komiksů. Máte-li zájem s námi spolupracovat na přípravě nové série, určitě pište na redakce@root.cz.

Distro jak má být

Sada osuška + ručník - náhled

Zlatá osuška a zlatý ručník

Zlatá akční sada zahrnující zlatou osušku a zlatý ručník opatřené pečlivou výšivkou roztomilého tučňáka Tuxe. Vyrazíte-li do bazénu či na pláž s tímto froté vybavením, záhy se stanete nejzářivějšími členy společnosti.
(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 695 Kč (vč. DPH)
objednat zlatou sadu osuška + ručník Root.cz

Našli jste v článku chybu?
12. 6. 2006 23:07
MartensPh (neregistrovaný)
Hura, konecne tento neftipny a trapny radoby komix konci, da se napsat, konecne
9. 6. 2006 19:08
Marex (neregistrovaný)
OMG clocku ... mozna jsem, ale tvoje chovani je daleko horsi nez moje. Proc se musis do vsech hned navazet? (viz hansmi atd.) Lidi delaj neco ze sve dobre vule, ve svem volnem case a ty je jeste buzerujes. Jeste jedna vec ... proc si myslis, ze to co udelas je nejlepsi na svete?