Hlavní navigace

Komiks: do 13. pětiletky

Petr Šimčík

Už je to 25 let. 25 let, ve kterých si můžeme říkat jakš takš co chceme. 25 let, ve kterých se nemusíme bát vlastní policie, tajné služby ani sovětských vojsk. A také 25 let, po které jsme ochuzeni o technické výdobytky Sovětského svazu. Jak by to s námi ale vypadalo, kdyby listopad 89 nikdy nenastal?

komiks

Tanga s tučňákem vám přináší… kapitalismus.

Objednejte své dámě tato krásná dámská tanga. Přitažlivé černé spodní prádlo pro dámy, na kterém tučňák Tux zanechal své stopy. Hodí se nejen v létě, ale právě o dovolené umožňují efektivnější opálení až o 63 % (ověřeno Ústavem pro rovnoměrné opálení).

Koupit v butiku Root.cz

Našli jste v článku chybu?
17. 11. 2014 11:54
doc. Kocour Kokesh, CSc. (neregistrovaný)

Tak tenhle komix je dobré psycho. On jakoby naráží na doby dávno minulé, ale ve skutečnosti spíš kritizuje současnost (nesmí se o tom mluvit na plnou pusu).

Mobily se dělají čím dál větší. Člověk musí podepsat spolupráci (licenční smlouvu) s nějakou podivnou zahraniční korporací, jinak si ani nezapne telefon nebo televizi. Místo aby pár disidentů mělo před domem maringotku a v ní kámoše STBáky zapisující si do papírového bločku, kdo k nim chodí na kafe, tak místo toho mají všichni napíchnutý In…

17. 11. 2014 3:01

Jo, dopracovali, protoze zatimco si komix utahuje z vydobytku sovetske techniky, kterou bychom meli, kdyby se nerozpadl komunisticky blok, nedokazeme v CR zajistit uz ani domaci produkci vajicek, o komplikovanejsich vecech radsi nemluve.