Hlavní navigace

Komiks: dokonalý den

Petr Šimčík

Komunikace s vedením firmy je obvykle velmi složitá. Říká se, že je to s ním jako s elektrickým vedením – když na něj sáhnete, tak můžete shořet. Práce v takto nebezpečném prostředí vyžaduje taktnost, obratnost, velké znalosti a hlavně pořádnou dávku odvahy. I přesto se vše nemusí podařit podle představ.

Komiks: dokonalý den

Mikina Root.cz

Tričko Root.cz černé

Příjemná černá mikina má výšivku s tučňákem Tuxem a nápisem Root.cz na hrudi. Vhodná nejen pro návštěvu klimatizovaných serveroven a pro chladnější části roku, kdy není vidět Tux na vašem tričku Root.cz. Mikina je vyrobena z kvalitní bavlny, dodávána je ve velikostech L a XL.

Cena: 395 Kč (vč. DPH)Objednat mikinu Root.cz

Našli jste v článku chybu?
6. 1. 2010 11:06
ldx (neregistrovaný)

Kdyz je to tak jednoduchy, proc uz to neni davno opraveny??! (myslim, ze jeste nekde bude zakopany pes a proto kernel toto nehlida – neresilo se to mozna proto, ze by nastal jinej (vaznejsi) problem, treba by i kratce cekajici aplikace vytuhla. Jinak mam takovy pocit, ze jsem se s timhle jevem uz parkrat setkal osobne a nasledoval restart.)

25. 11. 2009 3:33
BLEK. (neregistrovaný)

„staci nahradit ten else (pred 'complete the switch ) za 'else if (arg == 1)“

Ano, to by fungovalo.

„Kterou dvojici signalu mas v tomto pripade na mysli?“

Signál pro přepnutí na konzoli a z konzole.

Ano, pokud se nepodaří alokovat strukturu (je GFP_ATOMIC) a použije se pouze bitová maska, tak se můžou pomíchat.

Správně by se ten signál pro opuštění konzole neměl poslat dřív než proces potvrdí přijetí konzole pomocí ioctl(VT_RELDIS­P, 2).