Hlavní navigace

Komiks: dopis Ježíškovi a konec světa

Petr Šimčík

Už je to tady – konec světa. Tolik jsme toho ještě nestihli a už nestihneme: zvolit prezidenta, zabít kapra, zrušit mobilní FUP, vyzvednout oblek z čistírny, odhalit pravdu o vraždě JFK a jít na všechny tři díly filmového Hobita. Je na čase zkusit stihnout, co se dá. Ta nová sousedka nevypadá špatně.

Komiks


Tanga přinese i Ježíšek, když to stihne

Objednejte své dámě tato krásná dámská tanga. Přitažlivé černé spodní prádlo pro dámy, na kterém tučňák Tux zanechal své stopy. Hodí se nejen v létě, ale právě o dovolené umožňují efektivnější opálení až o 63 % (ověřeno Ústavem pro rovnoměrné opálení).

Koupit v butiku Root.cz

Našli jste v článku chybu?
1. 12. 2012 15:20
HnusnýMubarak (neregistrovaný)

Myslím, že až to přijde, bude mi užitečnější Windows Phone 8! Mnoho lidí si ke svému Androidovi vypěstovalo až abnormální vztah. Ve chvíli, kdy utíkáte a o Vašem životě rozhoduje každý gram, který Vás brzí, je rozhodně lepší něco, co zahodíte už to ráno, kdy definitivně vypadne signál. Dále, uživatelé Windows Phone 8 prý budou mít v pekle místo na tribunách a mučení nebudou muset prožívat na vlastní kůži, že už si ho za svůj život užili dost. Oproti tomu ti požitkářští androiďáci budou mít rozpí…