Hlavní navigace

Komiks: enter the Matrix

Petr Šimčík

Ach ty bezpečnostní rámy, člověk se jich zalekne, hned jak je vidí a strach neodchází, ani když se k nim začne pomalu blížit. Vypadají jako brány do jiného světa a i ti největší superhrdinové z nich mají respekt. Fanouškové pak už jen zklamaně přihlíží, když hrdina ve stínu bezpečnostního rámu odchází směrem k východu.

Komiks

Dámská tanga nejen na léto

Objednejte své dámě tato krásná dámská tanga. Přitažlivé černé spodní prádlo pro dámy, na kterém tučňák Tux zanechal své stopy. Hodí se nejen v létě, ale právě o dovolené umožňují efektivnější opálení až o 63 % (ověřeno Ústavem pro rovnoměrné opálení).

Koupit v butiku Root.cz

Našli jste v článku chybu?
31. 7. 2011 23:01

Ze lze vedecky dokazat, ze miliony lidi pouzivaji dianetiku, neznamena, ze dianetika ma vedecke zaklady a ani to, ze jejim hlavnim cilem je manipulace lidi do pozice, ve ktere je chce mit sekta.

A to, ze miliony lidi pouzivaji dianetiku ke sve spokojenosti nic nemeni na faktu, ze Hubbard byl podvratak. Ostatne, miliony lidi pouzivaji Aspirin pres to, ze nadela vic skody, nez uzitku.

31. 7. 2011 20:32

Jeste vam dam radu do zivota. Na rozdil od scientologu to ucinim uplne zdarma, i kdyz se jedna o hlubokou pravdu, ktera by zaslouzila tesat do sutru: Vyvarujte se oficialnich ideologii.