Hlavní navigace

Komiks: I.P.A.D.

Petr Šimčík

Řada z nás si bez internetu nedokáže představit život. Sdílíme na něm dokumenty, komunikujeme, nakupujeme, posloucháme hudbu. Dokonce pro tyto online činnosti vznikají samostatná zařízení. Pro nás je to jistě nanejvýš pohodlné, ale co to přinese v budoucnosti? Co když se budeme muset bez internetu obejít?

I.P.A.D.


Mikina Root.cz

Tričko Root.cz černé

Příjemná černá mikina má výšivku s tučňákem Tuxem a nápisem Root.cz na hrudi. Vhodná nejen pro návštěvu klimatizovaných serveroven a pro chladnější části roku, kdy není vidět Tux na vašem tričku Root.cz. Mikina je vyrobena z kvalitní bavlny, dodávána je ve velikostech L a XL.

Cena: 395 Kč (vč. DPH)Objednat mikinu Root.cz

Našli jste v článku chybu?
11. 4. 2010 12:44
Radovan (neregistrovaný)

On asi myslel trochu jinou flashku :-D

Ani ty pásky nejsou moc velká jistota, musely by být uložené v nemagnetickém prostředí se stálou teplotou a nízkou vlhkostí, trochu odolnější by snad byla ocelová struna, jako se používaly v předválečných drátofonech, ty by možná měly šanci nějaké to století přetrvat v čitelném stavu, při nepříliš velké hustotě záznamu.

Hliněné destičky vydržely dost dlouho, ale jen v přátelském prostředí, tedy v poušti. Nejtrvanlivější z použitelných materiálů je sklo, k…