Hlavní navigace

Komiks: infarkt

Petr Šimčík

V životě existují chvíle radostné, ale i ty méně veselé. V dnešním komiksu se podíváme na ty horší, tedy alespoň v porovnání s těmi lepšími. Smutek totiž nastává ve chvíli, kdy odchází radost. Tedy jen v případě, že nezůstane alespoň humor. Ale i v té situaci nám zbývá aspoň sranda. No… pokud nedojde alkohol.

Infarkt

Mikina Root.cz

Tričko Root.cz černé

Příjemná černá mikina má výšivku s tučňákem Tuxem a nápisem Root.cz na hrudi. Vhodná nejen pro návštěvu klimatizovaných serveroven a pro chladnější části roku, kdy není vidět Tux na vašem tričku Root.cz. Mikina je vyrobena z kvalitní bavlny, dodávána je ve velikostech L a XL.

Cena: 395 Kč (vč. DPH)Objednat mikinu Root.cz

Našli jste v článku chybu?
12. 12. 2009 10:09

Asi takhle: jsem ochoten věřit, že většina těchle svinstev (pokud jsou podloženy) jsou pravděpodobně pravdivá. A nemusíte si ani promluvit s nějakým konspiračním podivínem, který provozuje vlastní rádio z chajdy v lese (koukněte třeba na Moorovy dokumenty). Ale to je furt samé „Amíci konspirují proti arabáčům, amíci konspirují proti číňanům, amíci tuhle válku nakonspirovali“. Ale uvědomte si už konečně, že tohle není kauza USA versus Evropa, tohle je kazua USA versus arabáči a asijské diktátorsk…