Hlavní navigace

Komiks: IT foodie

Jana Slebodníková

Dajte hipsterovi zopár trendov: rozbije ich na kusy a poskladá si vlastný, personalizovaný a hlavne nekonformný zlepenec. A bude tvrdiť že nie je hipster. A už vôbec nie trendy. Srandy končia a náboženstvo začína v jeho tanieri. O pár rokov tu možno budú pobehovať vege ultras. Šušoriedka, milášek.

komiks

Říkali raw food nebo raw meat?

Objednejte své dámě tato krásná dámská tanga. Přitažlivé černé spodní prádlo pro dámy, na kterém tučňák Tux zanechal své stopy. Hodí se nejen v létě, ale právě o dovolené umožňují efektivnější opálení až o 63 % (ověřeno Ústavem pro rovnoměrné opálení).

Koupit v butiku Root.cz

Našli jste v článku chybu?
26. 4. 2015 16:21
Trident (neregistrovaný)

Tech vrstev na tom burgeru je jako v prumerne java aplikaci. Spousta nekvalitnich surovin v mnoha vrstvach... To je JAR food.

25. 4. 2015 1:45
WHITE. (neregistrovaný)

http://www.fnplzen.cz/chat_archiv.asp?id_chat=41

ODPOVĚĎ: Dobrý den. Spektrum povah a osobností člověka je jistě velmi široké, tudíž obsahuje i některé více vyhraněné povahové "póly". Pro osobnost schizoidního člověka je typické, že to povaha velmi introvertní, samotářská, emočně chladnější, je typický i malý zájem o intimní prožitky s druhým pohlavím. Dlouhodobou spoluprací s psychologem, psychoterapeutem, sexuologem bych čekal, že je možné dosáhnout jistých - byť ne asi dramatických - pokroků…