Hlavní navigace

Komiks: jak je to s našimi OS?

Petr Šimčík

Většina velkých osobností mluví o svém díle jako o svém dítěti. Dokonce z něj dělají i živou věc, o kterou je třeba pečovat, krmit ji, dávat jí vzdělání a do života jen to nejlepší. Kdyby to ale byla pravda, moc hezké by to nebylo. Vlastně by to byl jeden velký humbuk a třídní rozdíl.

Hardwarové řešení

Originální černé tričko s krátkým rukávem z exkluzivní limitované edice Fun with Root.cz. Ukažte celému světu, že je ve vás kus správného tučňáka. Výsledkem bude polotučňák – hlava člověčí, tělo tučňáčí.

Vyrobeno z kvalitní bavlny. K dispozici ve velikostech M, L, XL.

(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 285 Kč (vč. DPH) objednat tričko tučňák

Našli jste v článku chybu?
18. 6. 2011 0:57
zenaaBl (neregistrovaný)

I když jsou únosy a vydírání nechutné praktiky, říká se, že účel světí prostředky. Přiznejme si to, Linux je nejlepší OS a je třeba při jeho rozšiřování postupovat rázněji.

http://img24.imageshack.us/img24/184/jakjetosnasimiosrmx.png

18. 6. 2011 3:07
KapitánRUM (neregistrovaný)

Kdybys raději zbouchnul pěkně nejprve Japonku, pak Korejku, Indku, Arabku, cca 4 základní genotypy z Afriky (takové ty ze Senegalu co jsou černé jako Gorila, až po ty docela pěkné z Maroka), pak pokračoval v Latinské Americe, zastavil se na Haiti(tady si vem gumu, Kolumbus říkal, že tam chytil syfla) a pak to vezmi vrchem, zbouchni pár Eskymaček, Laponek a pokračoval dolů přes Norsko a Dánsko (do Švédska nejezdi, byl jsem tam a jediná trojka, na kterou mě zvali, bylo se třema Švédama, kua, fakt,…