Hlavní navigace

Komiks: konečně dovolená

Petr Šimčík

Tak a je to tady! Prázdniny, léto, dovolená, pohoda a volno. Konečně si můžeme zahrát tu novou hru nebo si nainstalovat Gentoo. Někdo z nás bude muset ven na deku, ale od toho tu máme notebooky, tablety a chytré telefony. Prostě hlavně se nepřepínat a užívat si. Hlavně aby v hotelu měli pořádné připojení.

Komiks

Dámská tanga nejen na léto

Objednejte své dámě tato krásná dámská tanga. Přitažlivé černé spodní prádlo pro dámy, na kterém tučňák Tux zanechal své stopy. Hodí se nejen v létě, ale právě o dovolené umožňují efektivnější opálení až o 63 % (ověřeno Ústavem pro rovnoměrné opálení).

Koupit v butiku Root.cz

Našli jste v článku chybu?
2. 7. 2011 1:05
w4rr10r (neregistrovaný)

Co mají všichni furt s tou dovolenou a prázdninama? Jak konečně čas na hry, knížky, filmy, válení se,...? Celý rok studuju, hackuju a tak to, co musím, a pak vyšťavený se ve volném čase válím (koukám na filmy, čtu, hraju). Přijde volno, které musím využít k makání na baráku, takže studium a hackování (vlastních věcí) se přesune do volného času, na válení se není čas.

2. 7. 2011 0:16
Aminux (neregistrovaný)

V devět chdodíš běžně. To jo, ale dneska si budu jen hrát a kecat na fujbuku a čučet na porno. Ale to děláš každej den. To je fakt. Tak já se na nějakou dovolenou vy..... Nebudu si zbytečně plejtvat dovolenou.