Hlavní navigace

Komiks: láska přes internet

Petr Šimčík

Už jste se někdy seznamovali přes internet? Je to docela jednoduché a pohodlné, ale nese to s sebou jedno velké riziko, že totiž můžete narazit na podivnou osobu, která bude frigidní, úchylná, ujetá, bude mít poruchu osobnosti, bude ošklivá, hloupá, učitelka nebo lesba. A nebo všechno dohromady.

Láska přes internet


Tričko tučňák – Novinka

Tričko tučňák

Originální černé tričko s krátkým rukávem z exkluzivní limitované edice Fun with Root.cz. Ukažte celému světu, že je ve vás kus správného tučňáka. Výsledkem bude polotučňák – hlava člověčí, tělo tučňáčí.

Vyrobeno z kvalitní bavlny. K dispozici ve velikostech M, L, XL.

(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 285 Kč (vč. DPH) objednat tričko tučňák

Našli jste v článku chybu?
21. 8. 2010 0:23

Nejdriv jsem tam nemohl najit zadnej vtip nebo aspon dvojsmysl. Az pak mi doslo, ze rackama mysli ta zviratka s tema zobakama :-D

21. 8. 2010 13:32
BLEK. (neregistrovaný)

Já interakci f2f neumím. Je tam problém, že lidé začnou číst nějaké věci z výrazu mojí tváře. A čtou to často blbě. A já nevím, co vlastně čtou, a co mám dělat, aby to četli správně.

Třeba se mi jednou stalo, že si jedna žena po setkání se mnou myslela, že jsem normální pohodový člověk. A přitom jsem psychopat.

Jindy zase, psycholog mi trvale tvrdil, že mi nic není. Tvrdil mi to i pět dnů předtím, než jsem se dostal úzkost a šel do blázince. Já mu oponoval, ale on to nebral vážně, protože si z…