Hlavní navigace

Komiks: Nejhorší den

Tomáš Kučera

Další sobotní komiks z nové řady. Každý, kdo se pohybuje okolo počítačů, ví, že jsou s nimi občas problémy. Dnes jeden takový problém čeká na Standu, kterému se problémy až dosud vyhýbaly. Ťuk prostě nedá pokoj.

Nejhorsi den
Foťák

Letní fotosoutěž o ceny

Čas dovolených, prázdnin a digitálních foťáků je tady. Připravili jsme pro vás na prázdniny velkou fotosoutěž o zajímavé ceny. Máte šanci vyhrát PDA s operačním systémem Palm OS, set-top-box pro příjem digitální televize a další skvělé ceny! Pošlete nám své fotky a vyhrajte.

Sada osuška + ručník - náhled

Zlatá osuška a zlatý ručník

Zlatá akční sada zahrnující zlatou osušku a zlatý ručník opatřené pečlivou výšivkou roztomilého tučňáka Tuxe. Vyrazíte-li do bazénu či na pláž s tímto froté vybavením, záhy se stanete nejzářivějšími členy společnosti.
(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 695 Kč (vč. DPH)
objednat zlatou sadu osuška + ručník Root.cz

Našli jste v článku chybu?
22. 7. 2006 18:12
Yokotashi (neregistrovaný)
Karel a Cenek a tajemny cluster Karel a Cenek a magicka konstanta v glibc Karel a Cenek a fixed point implementace urciteho integralu
22. 7. 2006 17:22
K&Č_žrout (neregistrovaný)
Slyšel jsem, že na název 7. dílu Haryho Pottera už fanoušci vymysleli mnoho návrhů. No, tak nezůstávejme pozadu: Karel a Čeněk a vězeň BAS Karel a Čeněk a half-duplex spojení Karel a Čeněk a JYDova podivná hmota Karel a Čeněk a harddisk mudrců Karel a Čeněk a tajemná PCskříň Karel a Čeněk, jak jim Hedvika sežrala všechny myše Karel a Čeněk a Furmatské pyramidy Karel a Čeněk a Unreal Turnament Karel a Čeněk a útok Tuxe ...a tak dál