Hlavní navigace

Komiks: odmítnutí

Petr Šimčík

Linuxová komunita se obvykle označuje za otevřenou, přátelskou a vždy přístupnou debatě. Ne vždycky ale setkání s komunitou dopadne tak, jak očekáváte. Ani deklarace otevřenosti vám totiž nezaručuje, že budete přijati s milým úsměvem a rozhozenou náručí. Zvlášť když jdete tak nějak proti proudu.

Odmítnutí


Tričko tučňák – Novinka

Tričko tučňák

Originální černé tričko s krátkým rukávem z exkluzivní limitované edice Fun with Root.cz. Ukažte celému světu, že je ve vás kus správného tučňáka. Výsledkem bude polotučňák – hlava člověčí, tělo tučňáčí.

Vyrobeno z kvalitní bavlny. K dispozici ve velikostech M, L, XL.

(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 285 Kč (vč. DPH) objednat tričko tučňák

Našli jste v článku chybu?
28. 8. 2010 14:21
Biktop (neregistrovaný)

Tak tak. Cca před deseti lety si management jedné naší velké pojišťovny o IT odbornících s VŠ myslel přesně to samé, co vy. Zvláště když do dodavatele začali příliš rýt, ptát se ho na příliš odborné dotazy a vyjadřovat obavy, že nabízené řešení je pro dané podmínky a rozsah nasazení naprosto nevyhovující a ve svém důsledku nemůže nikdy fungovat. Fuj, to se dělá, takhle zneužívat svého zbytečného vzdělání k machrování a maření jinak velmi slibně rozjeté spolupráce s opravdovými profesionály, kteř…

28. 8. 2010 10:52
Flasi (neregistrovaný)

U nás je problém, že se tady tradičně studuje 5 let na VŠ, abych pak člověk pracoval na pozici, kde by mu stačila odborná střední škola, nebo 3leté studium na VŠ. A pak má pochopitelně mnoho lidí pocit, že se na VŠ učí věci, které jsou k ničemu, když jsou k ničemu zrovna jim.