Hlavní navigace

Komiks: odporúčanie

Jana Slebodníková

Pre všetkých, ktorí sa občas trápia otázkou, či sú medzi nami mimozemské entity, mám odpoveď. Sú. Ich prítomnosť zaručene oblažuje aj váš openspace. Aby sme nenosili sovy do Atén, reč je samozrejme o vás, ajťákoch. Dobrá správa je, že ženy ľúbia mimozemšťanov. A ani im nemusí v žilách kolovať kryptonit.

komiks

A 9 z 10 ajťaček doporučuje tuxovská tanga!

Objednejte své dámě tato krásná dámská tanga. Přitažlivé černé spodní prádlo pro dámy, na kterém tučňák Tux zanechal své stopy. Hodí se nejen v létě, ale právě o dovolené umožňují efektivnější opálení až o 63 % (ověřeno Ústavem pro rovnoměrné opálení).

Koupit v butiku Root.cz

Našli jste v článku chybu?
23. 1. 2016 9:51

U nás na Kryptonu každému. Ovšem jak opustí naše těla, tak zkamení a nabývá pro nás i vše v okolním vesmíru nebezpečné vlastnosti. Jeden náš výzkumník ztroskotal na jakési modré planetě, obývané jakýmsi nebezpečným živočišným druhem. Poslední jeho zpráva byla, než ho dostali, že planetu obývají i jedinci, kteří jsou naprosto imunní proti zhoubnému účinku kryptonitu, ale i jeho ještě nebezpečnější místní mutaci. Naše galaktické počítače jedou na plný výkon, aby analyzovaly tento druh nebezpečí. Z…

25. 1. 2016 8:29

Já myslím také, že je to Janka. Malovala komix, tak neměla čas na nějaké hlasování skrz ajťáky.