Hlavní navigace

Komiks: pokec u piva

Petr Šimčík

Ať jste jací jste (pokud nejste BLEK), je docela fajn sejít se se svými dávnými kamarády, poklábosit o novinkách ve vašem životě a zjistit, co je nového v tom jejich. Bohužel ne vždy vyjde setkání tak, jak jste si naplánovali. Vzpomeňte si třeba na poslední školní sraz a na to, jak jste dopadli.

Pokec u piva

Mikina Root.cz

Tričko Root.cz černé

Příjemná černá mikina má výšivku s tučňákem Tuxem a nápisem Root.cz na hrudi. Vhodná nejen pro návštěvu klimatizovaných serveroven a pro chladnější části roku, kdy není vidět Tux na vašem tričku Root.cz. Mikina je vyrobena z kvalitní bavlny, dodávána je ve velikostech L a XL.

Cena: 395 Kč (vč. DPH)Objednat mikinu Root.cz

Našli jste v článku chybu?
10. 10. 2009 23:25
Trident (neregistrovaný)

Ja bych to neresil. Taky nemam killing license. Spousta lidi stejne ma auto k potvrzeni sveho socialniho statusu nebo jsou lini jit pesky/kolmo. Autem jsem uz parkrat jel. Nejvic mi v aute vadila spojka. Nechapu jak muze mit auto v 21. stoleti jeste spojku. Preci uz auta taky nemaji karburator, nepouzivame manualni sitic, meziplyn a klikou se netoci. Proc neni standardem spojka automaticka a aspon sekvencni razeni? Tolika nehodam by se zabranilo kdyby se jeden z tech pedalu vyhodil. Clovek ma pr…