Hlavní navigace

Komiks: poslední generace

Petr Šimčík

Některé programy jsou nesmrtelné a stejně jako jejich funkce tu s námi zůstávají chyby a i kdyby se výrobci rozkrájeli, uživatelé budou zůstávat stále u toho co používají celý život a na novinky si nikdy nezvyknou. Takže tu máme i mnohaleté chyby, které zná několik generací, včetně té poslední.

Poslední generace


Tričko tučňák – Novinka

Tričko tučňák

Originální černé tričko s krátkým rukávem z exkluzivní limitované edice Fun with Root.cz. Ukažte celému světu, že je ve vás kus správného tučňáka. Výsledkem bude polotučňák – hlava člověčí, tělo tučňáčí.

Vyrobeno z kvalitní bavlny. K dispozici ve velikostech M, L, XL.

(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 285 Kč (vč. DPH) objednat tričko tučňák

Našli jste v článku chybu?
19. 6. 2010 3:55
jehovista (neregistrovaný)

TNG znam nazpamet, ale tenhle vtip jde uplne mimo me. Ty dve sedive veci na poslednim obrazku jsou na uhel spaleni dalsi clenove away teamu? Proc slovo „windows“ vyjadruje stabilitu? To je tam skutecne jediny vtip v tom nasilnem propojeni nestabilnich windows a nejakeho transportniho programu? A proc by Barclay vubec psal nejaky transportni program. Kdyz odhledneme od toho, ze transportni programy se asi jen tak nemeni a cela starfleet pouziva stejne, tak by to spis byla prace pro O'Briana. Dust…

20. 6. 2010 8:58

Vy se patrne mylne domnivate, ze pocitac slouzi k necemu jinemu, nez k provozovani OS. Tak to ale neni, spousteni OS je jedinym spravnym cilem pouzivani pocitace a Redmond si toho je vedom. K dosazeni tohoto cile vyuzije pocitac do posledniho bitu a megahertzu. Je cas skoncovat s uzivateli, kteri by snad na pocitaci chteli spoustet aplikace.