Hlavní navigace

Komiks: rozbřesk

Petr Šimčík

Emo kultura je všude kolem nás. Vidíme ji v hudbě, oblékání, filmech, ale i před barákem a u základní školy támhle za lesem. Emo je prostě v nás, emo je budoucnost. Nebo ne? À propos, víte co to znamená emo? No to je přeci zkratka: Extrémně Mastná Ofina. A nejvíc emo je chleba. Má dvě patky a řeže se.

Komiks

Dámská tanga se hodí i na podzim

Objednejte své dámě tato krásná dámská tanga. Přitažlivé černé spodní prádlo pro dámy, na kterém tučňák Tux zanechal své stopy. Hodí se nejen v létě, ale právě o dovolené umožňují efektivnější opálení až o 63 % (ověřeno Ústavem pro rovnoměrné opálení).

Koupit v butiku Root.cz

Našli jste v článku chybu?
27. 11. 2011 9:53
turzin (neregistrovaný)

to mne pripomina scenku, kdy sme byli v kvadrech na diskotece v nemecku, ze ktere se vyklubala emo party a obchodni partner z koree, se mne ptal jesli mne ma taky neco namalovat na oblicej ze si sebou vzal tuzku. Nic, aspon sem je naucil hrozit na prodigi a 'do what they told ya' coz u mistnich kozenokovovych individui vyvolalo zachvaty smichu, kdyz kolega asiat, male postavy v bile kosili poskakoval po podiu a jak se mu ukazal delal ty satanisticky pozdravy :)

a jinak EMO je dalsi kult z psych…