Hlavní navigace

Komiks: senza senzor

Petr Šimčík

Kapesní přístroje jsou čím dál šikovnější, užitečnější, složitější, no zkrátka jsou vyspělejší. Některé jejich vlastnosti dokáží překvapit svou inovativností a způsoby využití. Často tak dnes v kapse nosíme věcičku, o které se před pár lety nezdálo ani tvůrcům Star Treku. V nejdivočejších mokrých snech.

Komiks: senza senzor

Mikina Root.cz

Tričko Root.cz černé

Příjemná černá mikina má výšivku s tučňákem Tuxem a nápisem Root.cz na hrudi. Vhodná nejen pro návštěvu klimatizovaných serveroven a pro chladnější části roku, kdy není vidět Tux na vašem tričku Root.cz. Mikina je vyrobena z kvalitní bavlny, dodávána je ve velikostech L a XL.

Cena: 395 Kč (vč. DPH)Objednat mikinu Root.cz

Našli jste v článku chybu?
13. 11. 2009 18:04

http://www.turzin.netau.net/…/patek13.jpg

--- Doporucena literatura ---

Pirates and the Lost Templar Fleet: The Secret Naval War Between the Knights Templar and the Vatican Secret Societies of America's Elite: From the Knights Templar to Skull and Bones www.turzin.netau.net/book/index.php?…

1. 11. 2009 21:47
Okrajnik (neregistrovaný)

Nazdar BLEK. asi kazdy na root-e vie kto si. Nedavno som narazil na zaujimave clanky o zubnom amalgame. A zda sa, ze pomala otrava ortutou produkuje, z niektorych ludi takych dementov ako si ty. Kolko mas amalgamovych (tmavych) plomb? Diki za info.