Hlavní navigace

Komiks: smysl života

Petr Šimčík

Jak všichni víme, smysl života se skrývá pod číslovkou 42, jako ostatně odpověď na všechno. Jsou ale lidé, kteří ke své škodě hledají smysl života jinde. Třeba v každoroční aktualizaci svého jablečného zázraku. Splní i letos má očekávání? Budu mít pro co žít i příští rok? Jó, iOvce těžký chleba má.

komiks

Pro dámské zadečky stojí za to žít!

Objednejte své dámě tato krásná dámská tanga. Přitažlivé černé spodní prádlo pro dámy, na kterém tučňák Tux zanechal své stopy. Hodí se nejen v létě, ale právě o dovolené umožňují efektivnější opálení až o 63 % (ověřeno Ústavem pro rovnoměrné opálení).

Koupit v butiku Root.cz

Našli jste v článku chybu?
2. 8. 2014 10:23

Doporucuji reagovat i na nasledujici komixy, alespon rok dopredu, at to mate odbyte a nemusite na to myslet. Muzete dokonce reagovat nejen pod clankem, ktery s komixem nema nic spolecneho, ale dokonce i na jinem serveru. To uz je pak uplne jedno.

3. 8. 2014 12:49

Já bych to neviděl tak špatně. Není ani vůbec jasné zda "schizoidní porucha" má být považována za poruchu, viz třeba úvod na wiki https://en.wikipedia.org/wiki/Schizoid_personality_disorder

Obecně, západní kultura má IMHO tendenci vytvářet obraz toho, jak by měl vypadat "normální člověk", a pak stigmatizovat ty co se výrazněji odlišují.