Hlavní navigace

Komiks: soustředění

Petr Šimčík

Mnoho programátorů začátečníků si představuje softwarový vývoj jako poměrně jednoduchou věc. Stačí prostě sednou ke klávesnici, investovat pár desítek hodin a skvělé dílo je na světě. V praxi je ale třeba řešit řadu sekundárních i terciálních problémů, které vás odvádějí od samotného kódování.

Komiks


Dámská tanga nosí i tvůrci Registru

Objednejte své dámě tato krásná dámská tanga. Přitažlivé černé spodní prádlo pro dámy, na kterém tučňák Tux zanechal své stopy. Hodí se nejen v létě, ale právě o dovolené umožňují efektivnější opálení až o 63 % (ověřeno Ústavem pro rovnoměrné opálení).

Koupit v butiku Root.cz

Našli jste v článku chybu?
14. 7. 2012 0:18
zenaaBl (neregistrovaný)

Komiks odpovídá realitě. Firmy, který by to uměly naprogramovat funkční a za rozumný peníze u nás ani nemají šanci to výběrový řízení vyhrát. Snad se nám blýská na lepší časy. Rath a Parkanová jsou sice malý ryby, ale do kriminálu patří. Parkanová kromě letadel CASA vybírala i Grippeny. Prý podle toho, že se jí líbily. To můžou naši vojáci být rádi, že nenosí červený uniformy a kanady s kramflekem.

14. 7. 2012 1:39
ptr (neregistrovaný)

Pred nekolika lety jsem se firmou, co dodavala zminonvany system, mel tu cest setkat v jednom vyberovem rizeni, takove prekupniky, vymyslece pohadek a nakonec arogantni gaunery (velmi jemne slovo) jsem od te doby nepotkal, jeste ted po letech se mi vyplavil adrenalin, kdyz jsem se dozvedel, kdo ten system dodaval.