Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Komiks: svoboda projevu od BLEK. - Letošní Mikuláš se vydařil. Dokonce i Zuzana, která měla...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 8. 12. 2018 0:16

  BLEK. (neregistrovaný) ---.opera-mini.net

  Letošní Mikuláš se vydařil.
  Dokonce i Zuzana, která měla v poslední době náladu jako šéf Volkswagenu po dvaceti elektrických letech, se na mě zase začala usmívat...
  Přijeli už v šest večer. Mladý Patočka a tlupa čertů. Mně přinesli metrák uhlí, Zuzana přednesla básničku a jako vzorná dívka byla pochválena samotným Belzebubem.
  Jedlo se, pilo a hodovalo až do svítání. Čertice byly přítulné, Zuzka ani trochu nežárlila.
  Ráno jsme zavolali anděla, který naše nové přátele odvezl domů a pak ještě dlouho spali...

  Dělám pokroky. Psycholožka bude mít radost, až se pochlubím. Jen jedna věc mně dělá starosti: Zuzana, Mela nebo Nella? Mám v tom trochu hokej.

  Uvidíme....
  =============­=================
  Poruchu osobnosti mám schizoidní.
  Diagnostikovala mně ji psycholožka.
  Nejsem schopen styku se ženou.

 • 8. 12. 2018 9:25

  Niemand (neregistrovaný) ---.113.245.218.static.b2b.upcbusiness.cz

  "Jen jedna věc mně dělá starosti: Zuzana, Mela nebo Nella? Mám v tom trochu hokej."
  "Poruchu osobnosti mám schizoidní."

  Já myslím, že s vašimi charakteristikami, obzvláště pokud byste na sobě zapracoval a dokázal si vypěstovat i disociativní poruchu identity, byste si nemusel dělat tyto starosti. Prostě si to rozdělte na směny, podle dní v týdnu nebo jakéhokoliv jiného klíče a máte to vyřešené. Při vhodně rozvinutém stádiu poruchy osobnosti by dokonce ani vaše různé identity nemusely o sobě vědět navzájem, pouze by si musely pamatovat, kterou z těch tří mají adorovat a to nejlépe každá z nich jinou. Hlavně ale nedopusťte, aby si ty holky mezi sebou povídaly o vás. Mohlo by se stát, že všechny budou chtít ze zvědavosti poznat partnera té druhé/třetí a chtěly by uspořádat společnou večeři pro šest osob. Pokud by všechny mužské protějšky souhlasily, že se takové večeře zúčastní, tak to by se potom z toho jeden teprve zbláznil. :-p

  PS: Alespoň, že ty přítulné čertice vypadly z losování a máte to jednodušší.

 • 8. 12. 2018 10:13

  x x (neregistrovaný) 95.82.135.---

  Když jsme u těch čertic. Zrovna ten svatý spolek vystupoval z auta. Anděl byl evidentně silně nezletilý i pod nánosem make upu, Mikuláš se skrz pivní mozol nemohl dostat z auta, bo mu zavazel volant. Akorát tam okolo stepoval čert s pytlem.
  Podle druhu pachu síry pekelné s peprmintkou jsem rozpoznal gender ženský. Hned jsem jí přednesl své hříchy a začal se jí páskovat do pytla, že půjdeme spolu do pekla. Čertice se přestala ostýchat, až když jsem si ji přítáhl za ocas (její).
  Nějak jsem přehlídl, že Mikuláš se nějakým zázrakem (nakonec to má v popisu práce) vyprostil z auta. A hned šel po mě. Přitom vypouštěl z huby hodně nesvatá slova. Až rouhačská ve svém postavení.
  Ji nazval ku**** a mě bu********. Akorát nezletilý anděl si netečně okusoval nehty. Taxem vysublimoval z tohoto místa hříchu, aby mi předčasně nedohořela svíce života.
  Už ani ty instituce mezi nebem a zemí nejsou co bývávaly.

 • 8. 12. 2018 10:10

  balki (neregistrovaný) ---.dynamic.orange.sk

  pan falosny blek, to je jedno. so schizoidnou poruchou budete aj tak len hrat spolu pexeso. takze nie je dovod na ziarlivost.

 • 8. 12. 2018 10:44

  J (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Pochvalu si jiste zaslouzis. Neni to sranda zit s takovou poruchou.