Hlavní navigace

Komiks: tvrdá pirátská linie

Petr Šimčík

Politika je svinstvo. To víme všichni, ale někdy holt není zbytí a je třeba se do ní ponořit a situaci zvrátit na správnou stranu. Metody politického boje jsou velmi různorodé a vedle běžných postupů je možné sáhnout také po velmi podivných a, nestydíme se říci, také nebezpečných způsobech.

Tvrdá pirátská linie

Mikina Root.cz

Tričko Root.cz černé

Příjemná černá mikina má výšivku s tučňákem Tuxem a nápisem Root.cz na hrudi. Vhodná nejen pro návštěvu klimatizovaných serveroven a pro chladnější části roku, kdy není vidět Tux na vašem tričku Root.cz. Mikina je vyrobena z kvalitní bavlny, dodávána je ve velikostech L a XL.

Cena: 395 Kč (vč. DPH)Objednat mikinu Root.cz

Našli jste v článku chybu?
12. 9. 2009 1:36
Radim Luža (neregistrovaný)

Nemám ve zvyku moc komentovat, ale tohle už je opravdu moc. Nejen, že komix je zdařilý a vtipný, ale patří k jistému folkloru zdejšího serveru. Autoři mají můj respekt, že i přes kýble hnoje, co se v diskuzi objeví, nepolevili ve své snaze.

Samozřejmě, pokud vytvoříte lepší, vtipnější, propracovanější komix, budu rád a rád změním názor, ale vzhledem k tomu, že jste zde pokud vím NIC nepředvedl, jsou pro mě vaše výroky(a podobné výroky jiných) plané řeči a vy sám mi připadáte jako trol:-) Myslím…

12. 9. 2009 8:28
Předseda BLEK.ova fanklubu (neregistrovaný)

Žerte, ovce! http://img411.yfrog.com/…3/remyyx.jpg