Hlavní navigace

Komiks: ultimátní dovolená

Petr Šimčík

Kdo z nás nikdy nehrál nějaké to RPG? BLEK… a nikdo další mě nenapadá. Tyhle hry mají měco do sebe, jsou chytlavé a to hlavně kvůli tomu že váš bijec nebo mág se pořád vyvíjí a vy neupadáte do stereotypu. Vývoj je překotný, sem tam ho lze i popostrčit předměty. Jak by tenhle systém fungoval v reálném světě?

Ultimátní dovolená


Tričko tučňák – Novinka

Tričko tučňák

Originální černé tričko s krátkým rukávem z exkluzivní limitované edice Fun with Root.cz. Ukažte celému světu, že je ve vás kus správného tučňáka. Výsledkem bude polotučňák – hlava člověčí, tělo tučňáčí.

Vyrobeno z kvalitní bavlny. K dispozici ve velikostech M, L, XL.

(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 285 Kč (vč. DPH) objednat tričko tučňák

Našli jste v článku chybu?
12. 6. 2010 14:28
Franta. (neregistrovaný)

To jste museli být asi velice oblíbení, především u dívek.

12. 6. 2010 8:04
soon to be terorista (neregistrovaný)

Zdravím. Víte, já jsem člověk dbající zákonů – i těch které většina lidí přehlíží. Když jsem se tedy dověděl, že pouze operační systém MS Windows™ vám umožní užívat váš počítač legálně, neviděl jsem jinou možnost, než si okna také zakoupit a používat. Posledních pár let práce na počítači pro mne bylo naplněno neskutečnou frustrací. Jakou jsem měl ale jinou možnost, když pouze MS Win je jediná legální možnost? Rozhodl jsem se ale, že to musí skončit, nemohu takto dál žít. V brzké době se obložím …