Hlavní navigace

Komiks: v revíru je škodná

Petr Šimčík

Africké národní parky se již dlouhá desetiletí potýkají s masovými nájezdy pytláků. Vždyť kdo by nechtěl mít doma pravou leopardí kůži nebo dvoumetrový sloní kel. Je tu ale novinka, která je snad ještě horší. Z neznámých důvodů teď berou parky útokem i hordy voayerů z celého světa. Podaří se je zastavit?

Komiks


Dámská tanga nosí i uživatelé Safari

Objednejte své dámě tato krásná dámská tanga. Přitažlivé černé spodní prádlo pro dámy, na kterém tučňák Tux zanechal své stopy. Hodí se nejen v létě, ale právě o dovolené umožňují efektivnější opálení až o 63 % (ověřeno Ústavem pro rovnoměrné opálení).

Koupit v butiku Root.cz

Našli jste v článku chybu?
11. 8. 2012 10:37
Program (neregistrovaný)

"Zavřeme tě, až zčernáš" je v tomto kontextu asi vtipnější, než vlastní pointa... :-)

11. 8. 2012 10:20
david (neregistrovaný)

Mladý muži, prosím dostudujte dějiny. Nevím co je "Clintonovo bombardování", Tripolis a Benghází byly bombardovány 15. dubna 1986 a Clinton bzl prezidentem 1993 - 2001. To k poznámce, že nedovolíme afričanům vybudovat elektrárny (jaderné) a farmaceutický průmysl. Pokud někdo v Africe nějakou elektrárnu vzbuduje tak to skončí jejím rozebráním (nechci psát rovnou rozkradením) místními. Viz příklad: http://zpravy.ihned.cz/svet/c1-39443150-ceska-blamaz-se-solarnimi-panely-v-zambii nebo http://nevidi…