Hlavní navigace

Komiks: vánoční obyčeje

Petr Šimčík

Tak jsme se ani nenadáli a Vánoce jsou za pomyslnými dveřmi. I když je venku počasí spíše podzimní, stejně se svátky nákupních horeček a ohromných slev na všechno kvapem blíží. Zítra je první adventní neděle a tak byste měli začít uvažovat nad tím, jaké tradiční obyčeje budete letos zase provozovat.

Komiks: vánoční obyčeje

Mikina Root.cz

Tričko Root.cz černé

Příjemná černá mikina má výšivku s tučňákem Tuxem a nápisem Root.cz na hrudi. Vhodná nejen pro návštěvu klimatizovaných serveroven a pro chladnější části roku, kdy není vidět Tux na vašem tričku Root.cz. Mikina je vyrobena z kvalitní bavlny, dodávána je ve velikostech L a XL.

Cena: 395 Kč (vč. DPH)Objednat mikinu Root.cz

Našli jste v článku chybu?
28. 11. 2009 18:33

o kokainu potrebujete vedet, ze je pod kontrolou british east india company, stejne jak bylo opium o opiove valky s cinou, kdy vznesena britanie a vzneseni lordi a ctihodne damy usrkavajici caj v londynskych klubech bohatly na TEA CLIPPERECH, ktere ale nevozili caj ale opium spinavym cinskym chudakum. Do dnes je obchod s drogami v dobrych rukou a bude tam pokud budeme budete vy a vyse rodina majetkem rodiny rotshshildu ;))))

btw. vite jaky ritual delal evelyn rotshshild 11 zari v tech dvou patr…

29. 11. 2009 16:41

… nemít tady falešného blek.a, který nemůže navázat vztah a souloží s vorvaňem a turzina a jeho konspiračních halušek, museli bychom si je vymyslet …