Hlavní navigace

Komiks: vodíkový

Jana Slebodníková

Svet sa zbláznil. Nemusíme byť v centre diania. Cez periskopy internetu vidíme dosť na to, aby nám bolo jasné, že to začína naberať na obrátkach. Čo robiť, aby sme sa nezbláznili aj my? Tu je univerzálna rada, platiaca od našich končín až po severnú Kóreu: chce to zdravý rozum, nadhľad, a veľa vlákniny.

komiks

Tak to je bomba

Objednejte své dámě tato krásná dámská tanga. Přitažlivé černé spodní prádlo pro dámy, na kterém tučňák Tux zanechal své stopy. Hodí se nejen v létě, ale právě o dovolené umožňují efektivnější opálení až o 63 % (ověřeno Ústavem pro rovnoměrné opálení).

Koupit v butiku Root.cz

Našli jste v článku chybu?
16. 1. 2016 2:13
Petr (neregistrovaný)

Protože platíme daň z nemovitosti, vlastně v ČR nikdo nevlastní ani pozemek, ani budovu, vše si pronajíme za vysoké nájemné a když Česká televize dává upoutávky na to, co bude vysílat, tak vlastně vysílá reklamu sama ne sebe a tím pádem vlastně může nesplňovat limity pro vysílání reklam ve veřejnoprávní televizi.

To jen pro případ, že byste neměli před spaním o čem přemýšlet.

16. 1. 2016 3:34
Sten (neregistrovaný)

Cola nemusí být light, nemusí to dokonce být ani cola, stačí libovolný nápoj sycený oxidem uhličitým. I když tedy nápoj s aspartamem má silnější reakci. Možná proto to soudruhům vyšlo slabé.