Hlavní navigace

Komiks: výbava na léto

Petr Šimčík

Léto skýtalo tolik příležitosti, žhavé kočky na plážích, kočičky u barů a v klubech. Že jste žádnou příležitost nakonec nevyužili a slečinky nebalili? Nebo vás rovnou poslali do… RS232? Tak to se musíte příští rok pořádně vybavit, jako hrdina našeho komiksu. Ovšem… pokud na to máte. Koule i peníze.

Komiks

Dámská tanga nejen na léto

Objednejte své dámě tato krásná dámská tanga. Přitažlivé černé spodní prádlo pro dámy, na kterém tučňák Tux zanechal své stopy. Hodí se nejen v létě, ale právě o dovolené umožňují efektivnější opálení až o 63 % (ověřeno Ústavem pro rovnoměrné opálení).

Koupit v butiku Root.cz

Našli jste v článku chybu?
10. 9. 2011 7:04
... (neregistrovaný)

a co ti na to rika pritulkyne v intimnich chvilich, kdyz takhle zacnes halekat? jestli se ti to stava casto, tak asi nebude nadsena. nebo forever alone? :-)

10. 9. 2011 13:25
KapitánRUM (neregistrovaný)

Na to kašli, někteří Slováci se u nás v ČR často chovají jako prasata a tak to někoho dráždí, ale v zásadě tam u Vás máte větší pořádek než my tady u nás (to dráždí ještě víc).

Příklad prasete: Slovák (jedno jestli muž nebo žena) pracující v ČR >5 let, co se vůbec nesnaží mluvit Česky a ještě drzý na ty, co mu nerozumí. To je bohužel dost častý jev.

Je to delší dobu, ale jistá .ING Kačo-- (úplně blbá) odmítala mluvit ve firmě jinak, než Slovensky a na každého, kdo jí nerozuměl (včetně zákaz…