Hlavní navigace

Komiks: závažná otázka

Jana Slebodníková

Väčšinou to býva tak, že skvelé veci sa vynájdu náhodou alebo omylom. A niekedy, ako napríklad u ajťákov, zrejme aj nejakou decentnou poruchou. Je to vlastne kompliment, pretože príroda je mocná, spravodlivá čarodejnica, ktorá niekde uberie a niekde pridá. A ajťáci sú všetci tak múdri a pekní chlapci.

komiks

Chyba: žádná chyba na obzoru

Znáte to také? Počítač si z vás každou chvíli dělá legraci a posílá naprosto neuvěřitelné hlášky?! Dejte si jednu takovou na tričko. Největší chybou pro počítač je, když není k dispozici žádná chyba.

Koupit v butiku Root.cz

Našli jste v článku chybu?
6. 6. 2015 6:05

V hospodě se u jednoho stolu hádali doktor, soudce a architekt, čí povolání je starší. Po nějaké době JUDr povídá: "Vyhnání Adama a Evy z rájje bl rozsudek, moje povolání je nejstarší". MUDr mu oponoval: "To je přece blbost. Napřed vytvořil Evu z Adamova žebra. To byl chirurgický výkon, takže moje povolání je starší." Architekt nesouhlasil: "Ale to se stalo v rajské zahradě. Tu bůh stvořil z chaosu ještě před tím..." A v tom jim do toho skočil programátor od vedlejšího stolu: "Chlapi, nechci rej…

6. 6. 2015 9:27
frk (neregistrovaný)

Já jsem chtěl na root.cz a ne na root.cobol. Je to zase nějaké rozbité.