Hlavní navigace

Komis: ztraceni

Petr Šimčík

V minulém komiksu jsme se nacházeli na dětském táboře plném digitálních závisláků, třesoucíma se rukama bažících po tabletu, telefonu a wifi. Ta nová generace. Seberete jim telefon a do hodiny zemřou, protože nebudou mít Wiki, Gůgl, Mesendžr a další životní nutnosti. To my jsme přece byli úplně jiní…

komiks


Pozor, pozor! Povinná letní výbava!

Objednejte své dámě tato krásná dámská tanga. Přitažlivé černé spodní prádlo pro dámy, na kterém tučňák Tux zanechal své stopy. Hodí se nejen v létě, ale právě o dovolené umožňují efektivnější opálení až o 63 % (ověřeno Ústavem pro rovnoměrné opálení).

Koupit v butiku Root.cz

Našli jste v článku chybu?
28. 6. 2014 10:36
Quak (neregistrovaný)

Je to jisté. Oba zabloudili do nekarteziánského prostoru a jsou v něm zcela ZTRACENI! Blízkost města je jen zdánlivá. Ve skutečnosti, tedy v tom co je v onom místě a času skutečností, je město mnohem vzdálenější. Pozorný divák si jistě všimne nezvyklé barevnosti prostředí, která je způsobena fázovým posunem mezi naším prostorem a prostorem ve kterém se odehrává onen výjev.

28. 6. 2014 2:31

Původně jsem chtěl napsat, že se cítím nerespektován a neprávem ukřižován, neboť postava vpravo se očividne nevidí s postavou vlevo. Možná snad ani nejsou ve stejném vesmíru.

Ale zas na druhou stranu, třeba mají kucí v táboře vycházky a tito dva dostali za trest 5 minut bez google brejlí ...