Hlavní navigace

Linux Hall - fotoreportáž

18. 10. 2001
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pro ty z vás, kteří nebyli včera v Brně, přinášíme malou fotoreportáž z invexového Linux Hallu.Ráno před první přednáškou. Najít volné místo k sezení bylo téměř nemožné.Maratón přednášek odstartoval. Lidé, kteří se nevešli do přednáškového sálu, vzali za vděk alespoň místem k stání v uličce na boku…… i vzadu. Nezasvěcený návštěvník se musel domnívat, že se zde rozdává něco zadarmo.Pohled na plný sál od pultíku přednášejících.Před závěrečnou diskuzí jsme vyhlásili vítěze naší tipovací soutěže a odměnili vítěze. Ti si odnesli TurboLinux Server 6.5 + mikinu ROOT.cz …… TurboLinux workstation 6.1 Pro + tričko ROOT.cz …… a TurboLinux workstation 6.1V závěrečné diskuzi všichni přednášející, ale i lidé z publika, shrnuli vývoj Linuxu za poslední rok, zamysleli se nad budoucností a celý Linux Hall byl uzavřen přáním opětovného setkání na Linux Hallu 2002.

CS24_earlyTento pohled na prázdný sál se naskytl pouze brzy ráno a pak až po skončení celé akce. Pořadatelé okolních akcí asi jen tiše záviděli sál narvaný k prasknutí po celý den …

Linux Hall 2001 je mrtev, ať žije Linux Hall 2002 (a doufejme, že minimálně v dvojnásobně velkém sále).

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

V roce 1998 jsem s Michalem vymyslel a založil Root.cz. Poslední článek na Roota jsem napsal v roce 2007. Teď píšu spíš na tomaskrause.cz a tvořím si bitcoinvkapse.cz.