Docela rád se dočtu co nefunguje, už proto, že mě zrovna představa něčeho takového láká. Mám teď i5-6500T, nežere to prakticky nic a nějak to tři roky slouží. Ale kdybych to chtěl upgradovat, tak osmá až desátá generace jsou 2x dražší a nárust výkonu není zas nějak drastický. A pokud to má 16GB RAM a 256GB SSD, tak už to stojí desítku. A za tu cenu se právě dá sehnat krabička z číny, kam se třeba dají zapojit dva SSD disky a má poměrně nový notebookový Ryzen nejspíš s lepší grafikou než Intel 630 / 7x0.