26. 3. 2026 16:29
DODO vyhnané do extrému.
26. 3. 2026 16:39
Nebo pokus o záchranu investice. Chtěl jsem ušetřit, tak jsem ušetřil. Nebo také ne.
27. 3. 2026 7:56
casto je lepsie pouzit repas. Dell, Fujitsu alebo HP maju slusne kusky za prijatelnu cenu. Ja som napriklad zle pochodil s ACER A300. to bolo utrpenie
27. 3. 2026, 07:57 editováno autorem komentáře
27. 3. 2026 8:36
Jojo, však to byla první volba. Viz předchozí článek.