Nemáte někdo zkušenost s počítači ASOME? https://www.asome.cz/kategorie/pocitace/
Když si rozklikneš nějakou fotografii na tom e-shopu, tak je to hardware od Minisforum a o něm se tady psalo. Je to prodejce, který dělá zajímavé věci, a pár kousků hardware od něho jsem měl nebo mám, takže doporučuji.
Má obchodní zastoupení se skladovými kapacitami např. v Británii nebo USA, takže to není žádný drobíček.