Já mám firebat A6 ryzen 6800.
Hraju tam wot.
BIOS nemá moc hejblátek ( nejde nastavit větší vram pro GPU).
AI poradila jak měnit nastavení i když nejsou v BIOSu od Číňanů vidět..
Přidal jsem druhý modul RAM (takže 2x16Gb) což zvedlo fps.
Trošku zdroj dělá zvláštní zvuky ale funguje..
Nosím to do práce.. koupeno za 6300 na temu.s DPH (3000 bylo v milionech za 1100 z kuponů jsem koupil další ram modul)
Předinstalovaný win 11 jsem tam nakonec nechal kvůli lenosti a kompatibilitě her.
V práci to mám na chladiči podložce z ntb která tam fouká vzduch dovnitř.
Jsem rád že nebyly problémy s reklamací a nebyla potřeba.
27. 3. 2026, 15:56 editováno autorem komentáře