Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku CZLUG: Naléhavá výzva FFII od no4 - prelozil som ziadosti do slovenciny, takze ich mozete...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 18. 9. 2004 6:45

  no4 (neregistrovaný)

  prelozil som ziadosti do slovenciny, takze ich mozete posielat aj slovenskym politikom. Nezabudnite zmenit datum a miesto, napisat svoje meno a priradit spravny list k spravnej obalke.
  Doporucujem ziadosti aj podpisovat.


  http://www.patenty.szm.sk/

 • 18. 5. 2005 21:15

  Profi Reality (neregistrovaný)
  Jsme OLOMOUCKÁ Realitní kancelář, Profi-REALITY Sokolská 7, Olomouc která se zabývá prodejem, nákupem, pronájmem nemovitostí a bytů v OLOMOUCI. Nabízíme nejširší nabídku bytů v Olomouci za super ceny. Dále hledáme pro naše klienty byty všech velikostí. Platíme hotově, zajištujeme veškeré právní služby a kompletní financování nemovitostí. Přijdte k nám a určitě budete spokojeni. Jsme realitní kancelář, která je tu pro Vás. Telefon 585 203 586 nebo 777 023 928. Info: www.profi-realityridky.cz
  Financování nákupu nemovitostí, zvolíme pro vás nejvhodnější druh úvěru nebo hypotéky, zařídíme vše potřebné až po podpis úvěrové smlouvy a čerpání, včetně odhadu, pojištění, kupních smluv a vkladu do katastru nemovitostí. Hypotéky s nejnižší garantovanou úrokovou sazbou.Hledáte způsob jak vyřešit svou bytovou situaci?Hledáte nejvhodnější způsob financování nákupu nebo opravy RD, bytu, pozemku?
  Najdeme Vám řešení přesně podle Vašich potřeb.