Hlavní navigace

Největší linuxová konference v ČR v letošním roce

Tisková zpráva

Brno, 8. 6. 2004. Odbornou počítačovou veřejnost, která sleduje dění v linuxovém světě, bude jistě zajímat aktuální informace o konání konference s mezinárodní účastí MANDRAKE.con 2004.

Konference se koná v Praze 14. – 15. července 2004 v hotelu ILF a je určena uživatelům operačního systému Mandrakelinux, v současné době snad nejoblíbenější linuxové distribuce, kteří se chtějí navzájem setkat, získat nové poznatky a podělit se o zkušenosti. Účast na konferenci bude přínosem i pro odborníky, kteří uvažují o přechodu z jiných operačních systémů na Linux.

Pestrý program konference obsahuje přednášky správců linuxových systémů praxe i vystoupení odborníků se souhrnem technických i obchodních informací o produktech Mandrake a jejich doporučených aplikacích. Od zahraničních hostů zFrancie, přímo ze společnosti MandrakeSoft S.A., se zase účastníci dozví nejnovější informace z vývojové oblasti nebo o tom, jak se uplatňuje Mandrakelinux jinde ve světě a jaké jsou plány do budoucna. Program počítá i s dostatečným prostorem na diskusi, ve které mohou účastníci klást přednášejícím otázky na témata, která je nejvíce zaujmou.

Po celou dobu akce budou připraveny ukázky nasazení praktických řešení aplikací běžících na produktech Mandrakelinux od celé řady tuzemských dodavatelů. Zde také mohou účastníci využít k individuální konzultaci přítomné odborníky.

Již dnes se mohou zájemci o účast na konferenci registrovat.

Konferenci organizuje společnost Software Media s.r.o. známá jako vydavatel časopisu Linux+. Odborný obsah zajišťuje společnost QCM, s.r.o., jediný autorizovaný partner společnosti MandrakeSoft S.A. v České republice a na Slovensku.

Milan Woff
obchodní ředitel QCM, s.r.o.

Našli jste v článku chybu?
3. 7. 2004 9:58
gmmns (neregistrovaný)

Mily (neanonymni) Martine Konicku, jestli ja jsem manazer konference Mandrakecon, tak ty jsi Bill Gates. Ja jsem konferenci vubec neobhajoval a uprimne receno se na ni nechystam a jeji uspech ci neuspech je mi naprosto ukradeny. Ukradene mi ale neni, ze kazdou chvili se vynori jacisi zastanci "jedineho praveho Linuxu" v podobe treba Slackware nebo Debianu (v posledni dobe se modlou hardcore linuxaru stava Gentoo) a maji potrebu uzivatele ostatnich distribuci nalepkovat a rikat jim, co maji nebo …

3. 7. 2004 0:56
Martin Koníček (neregistrovaný)

Ano chapete, ale dost prispevku od anonymu to tu obhaji. Kdyz ctu krakte bezduche prispevky neuvazuji nad tim kdo je pise, vim to, nejaky manazer te konference. Neverim, ze ty kratke prihlouple propagujici prispevky pisi uzivatele, myslim ze spokojeny uzivatel se trosku rozepise a nepise jen ostatnim at jdou nekam. Chapu vas manazeri, ze byste tyto prispevky nejradeji zcenzurovali, ale nejde to. Mandrake Linux mozna neni pro kazdeho spatny, ale konference za 3k to je opravdu cena Windows X…