Články
Zprávičky
Fórum
Podpořte Root
Školení
Galerie
Blogy
Knihy
Jak na Linux
Zdroják
Hledat
Root.cz
»
Software
»
Nová softwarová sklizeň (14. 9. 2005)
»
Názory
Vlákno názorů k článku
Nová softwarová sklizeň (14. 9. 2005)
od anonym - Whoa ... nejen ze to zavisi skutecne pouze...
Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
14. 9. 2005 11:32
bez přezdívky
Whoa ... nejen ze to zavisi skutecne pouze na qt (a ne na KDE), ono je to navic normalne pouzitelne bez 3D akcelerace ... skvely programek.
Skok na další nový názor. K navigaci lze použít i klávesy N pro následující a P pro předchozí nový názor
14. 9. 2005 11:49
bez přezdívky
... hmmm ... moznost ulozit si vlastni funkce (a nahrat je) tam neni, nebo je jen dobre schovana ? Myslel jsem, ze to nebude problem, s temi priklady, jenze ty jsou zda se zakompilovane do binarky ...